Partnerzy

TSoft.pl

TSoft.pl to agencja interaktywna zajmująca się internetowymi aspektami firm. Dzięki nam zaistniejesz w sieci bo posiadamy własne zaplecze specjalistów. Projektujemy i tworzymy strony internetowe, sklepy internetowe, przygotowujemy plany marketingowe - jednym zdaniem jeśli chcesz prowadzić swój biznes w internecie załatwimy wszystko od A do Z.

Strona WWW: http://www.tsoft.pl

Promocyjne gazetki

Serwis promocyjnegazetki.pl to wiodący serwis oferujący możliwość przeglądania gazetek promocyjnych online sklepów i marketów. W serwisie znajduje się ponad 100 aktualnych gazetek promocyjnych wiodących sklepów z różnych branż - rtv agd, hipermarketów, hurtowni, budowlanych, drogerii czy dyskontów. W serwisie znajduje się też przegląd aktualnych promocji, wyprzedaży, gazetek i kodów rabatowych sklepów stacjonarnych i internetowych. Ponadto strona udostępnia możliwość wyszukiwania adresów sklepów i godzin otwarcia. Serwis www.promocyjnegazetki.pl to wszystkie gazetki promocyjne i promocje w jednym miejscu w sieci.

Strona WWW: http://www.promocyjnegazetki.pl

Profesjonalna Obsługa Przesyłek Kurierskich

BestPOST.pl to serwis internetowy świadczący usług kurierskie dla osób indywidualnych i firm, za pośrednictwem wiodących firm kurierskich UPS Polska oraz K-EX Sp. z o.o. Oferuje niskie koszty przesyłek przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

Strona WWW: http://www.bestpost.pl

ZPP - Związek Przedsiębiorców i Pracodawców

ZPP jest organizacją której celem jest:

  1. Działanie na rzecz poprawy warunków funkcjonowania przedsiębiorstw w Polsce
  2. Reprezentowanie i obrona członków Związku przed nieuzasadnionymi działaniami organów państwa i samorządu terytorialnego
  3. Dostarczanie profesjonalnej, specjalistycznej informacji wspomagającej działanie firmy
  4. Zbiorowe negocjowanie cen u dostawców towarów i usług dla przedsiębiorstw

Strona WWW: http://www.zpp.net.pl

Polskie Centrum Terapii

Polskie Centrum Terapii prowadzi gabinety fizjoterapii, psychoterapii, psychologa, logopedy, dietetyka, gabinet masażu jak również szeroki zakres szkoleń.

Zapraszamy wszystkie firmy do współpracy w zakresie badań psychologicznych dla pracowników a także szkoleń, warsztatów oraz treningów rozwoju osobistego.

Strona WWW: http://centrumterapii.uk/