Czym jest Centrum Handlu Hurtowego?

Idea

CHH.pl (Centrum Handlu Hurtowego) jest innowacyjnym rozwiązaniem, stworzonym z myślą o naszych klientach prowadzących własną działalność gospodarczą, poszukujących nowego źródła zbytu lub zaopatrzenia w ilościach hurtowych. Portal CHH.pl stale ulepsza i rozbudowuje wachlarz narzędzi dla każdej firmy, bez względu na branżę i obecną pozycję.

Portal działa na zasadzie stacjonarnego Centrum Handlu Hurtowego, a zakupów dokonuje się siedząc wygodnie przed komputerem. CHH.pl czynne jest 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Współpracujemy z hurtownikami, importerami, dystrybutorami, detalistami, sklepami internetowymi i wysyłkowymi itp.Korzyści

Szybki i łatwy sposób wyszukiwania produktów oraz firm, dzięki zaawansowanej wyszukiwarce oraz możliwość składania zapytań ofertowych Sprzedającym.

Dajemy możliwość zaprezentowania Twojej firmy oraz produktów na Portalu CHH.pl.

Klient nie posiadający własnej strony www otrzyma oddzielną witrynę internetową wraz z katalogiem produktów. Poza tym nasze narzędzia umożliwiają prowadzenie e-hurtowni z własną bazą klientów kupujących oraz narzędzia do obsługi zamówień.Cele

Klient jest dla nas najważniejszy, a jego zadowolenie jest głównym celem do którego dążymy. Poza stałym ulepszaniem i rozbudowywaniem Portalu CHH.pl naszym celem jest budowanie pozytywnych oraz trwałych relacji z naszymi partnerami Kupującymi jak i Sprzedającymi.

Dodatkowe informacje

Administratorem Portalu CHH.pl jest firma CHH Polska.