Tanie przesyłki kurierskie


BestPOST.pl to serwis internetowy świadczący usługi kurierskie i paletowe dla osób indywidualnych i firm, za pośrednictwem wiodących firm kurierskich: DHL, K-EX Sp. z o.o. oraz Poczty Polskiej.

Oferuje niskie koszty przesyłek przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

Strategicznymi partnerami serwisu kurierskiego BestPOST.pl są : jedna z największych firm kurierskich na świecie - DHL,  dynamicznie rozwijająca się ogólnopolska firma K-EX , a także rozpoczynająca nową ekspansję na rynku Poczta Polska.

Poprzez sprawdzonych i doświadczonych przewoźników BestPOST.pl świadczy usługi w zakresie przewozów ekspresowych i drobnicowych w standardzie 24h. BestPOST.pl oferuje szeroki pakiet korzyści związanych z realizacją dedykowanej usługi kurierskiej i paletowej, obsługi dokumentów zwrotnych, usługi pobrania gotówki czy dostaw do określonej godziny.

Stawki za przesyłki które BestPOST.pl proponuje dla Partnerów portalu CHH.pl są niezwykle atrakcyjne w stosunku do cen przesyłek realizowanych bezpośrednio przez firmę kurierską i dzięki specjalnemu rabatowi udzielanemu partnerom CHH.pl ceny na przesyłki paczkowe jak i paletowe są najniższe w Polsce ( wg porównywarki kurierem.pl ).
Serwis oferuje przewóz palet EURO, półpalet oraz palet przemysłowych.

Dzięki maksymalnie uproszczonemu procesowi nadawania przesyłki oszczędzamy Twój czas. Nadanie nawet kilkudziesięciu paczek odbywa się w sposób maksymalnie uproszczony. Liczba przesyłek w jednym zamówieniu nie jest limitowana. Dzięki integracji, np. z portalem aukcyjnym Allegro.pl , można zaimportować dane do przesyłek i nadać je jednym kliknięciem.

Wysyłanie przesyłek za pośrednictwem BestPOST.pl jest niezwykle proste, nie jest wymagane instalowanie żadnego oprogramowania – wszystko działa online. Do obsługi przesyłek nie są potrzebne również żadne dodatkowe urządzenia zewnętrzne poza drukarką, która jest potrzebna do wydrukowania listu przewozowego który należy umieścić na przesyłce, którą odbiera kurier.

BestPOST.pl to nie tylko platforma wysyłkowa. Naszym celem jest jak najbardziej efektywne wspomaganie e-handlu.
W tym celu został opracowany jak najbardziej zoptymalizowany system składania zamówień i monitoringu przesyłek. System jest cały czas ulepszany i rozbudowywany o nowe funkcjonalności.

Jeżeli chcesz skorzystać ze specjalnej oferty dla użytkowników CHH.pl zarejestruj się na stronie:
http://bestpost.pl/index.php?skelMod=ModUser&register i wpisz w pole "Kod specjalny" hasło "CHH".