Oferty hurtowe:
132246
Zarejestrowanych firm:
73286
CHH.pl Kalkulator transportowy on-line
Kalkulator Transportowy on-line!
1. Oblicz stawkę transportową

2. Kliknij "Dalej" (zostaniesz przekierowany)

3. Wybierz opcje transportu

4. Otrzymaj wycenę transportu

Pierwszy w Polsce KALKULATOR TRANSPORTOWY ON-LINE stworzony z myślą o przedsiębiorstwach handlowych. Dzięki takiemu narzędziu detalista, hurtownik może sprowadzić np. 20 kartonów elektroniki z Chin z pominięciem pośredników. Zmniejsza się w ten sposób koszt transportu.

Pogromcy mitów
Partnerem dla serwisu jest Morska Agencja Gdynia (MAG). Serwis www.DrobnicaMorska.pl obala mity, że transport to skomplikowana sprawa. To co na początku interesuje klienta to głównie CENA! Można ją samemu wyliczyć po wybraniu portu załadunku, wyładunku, wagi i objętości. Klient nie musi dzwonić, mailować, ani nigdzie się logować aby otrzymać cenę. Ma także możliwość zaznaczenia opcji dodatkowych: odprawy celnej oraz transportu z magazynu w Warszawie i Gdyni. Zaopatrzony w komplet informacji ma kosztowy punkt odniesienia przy planowaniu budżetu swoich inwestycji.

Bezpiecznie do celu
Czas dostawy przesyłki drobnicowej do Chin trwa 30, 40 dni. Najczęstsze kierunki to: Chiny, Indie, USA, Brazylia w imporcie. Z drobnicy często korzystają duże korporacje do transportu np. próbek, mniejszych partii ilościowych, uzupełnień zamówienia oraz firmy, które np. składają maszyny, a części zamawiają w różnych rejonach świata. Drobnica jest wtedy uzupełnieniem dostaw pełnokontenerowych.

Drobnicowe jest tańsze!
Przewóz przesyłki drobnicowej nie zajmuje całej przestrzeni ładunkowej statku i to dzięki skonsolidowaniu wielu pojedynczych przesyłek w jednym kontenerze można obniżyć koszty transportu. Transport, import z Chin i całego świata!

infolinia: 058 661 30 55
E-mail:info@DrobnicaMorska.pl