Eurosat Bis Sp.J. P.D.Żogałą

Nazwa firmy:
Eurosat Bis Sp.j. P.D. Żogała

NIP:
9542568859

Adres:
Eurosat Bis Sp.j. P.D. Żogała
Nowozachęty 14
41-407 Imielin

Strona www:

Tel:
509552893

Eurosat Bis Sp.j. P.D. Żogała - Eurosat Bis Sp.J. P.D.Żogałą

TITANIUM WINCH

Naszą specjalizacją są wyciągarki elektryczne. Zawsze oferujemy MARKOWE produkty najwyższej jakości z polską gwarancją 24 miesięczną. Posiadamy własny serwis, gwarantujący najwyższą jakość usług i szybkość działania. Wyciągarki TITANIUM WINCH są najbardziej zaawansowanymi technologicznie urządzeniami tego typu na świecie. Produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Wszelkie elementy narażone na przeciążenia (np. koła zębate) wykonane są ze stali wysokostopowej. Każdy sprzedawany przez nas produkt przechodzi ścisłą kontrolę jakości zarówno pod kątem przestrzegania reżimów technologicznych jak również bezpieczeństwa. Wyciągarki TITANIIUM WINCH spełniają surowe normy UE posiadają również certyfikat bezpieczeństwa CE.

TITANIUM GROUP I PRODIGITAL

Specjalizujemy się w antenach CB oraz szerokiej gamie towarowej akcesorii towarzyszących komunikacji przewoźnej jak np. uchwyty, mocowania, przetwornice, reduktory ,nadajniki PTT,kamery ,dvr-y akumulatory itp. Nasi eksperci wiedzą że kluczem do sukcesu jest wysoka jakość produktu która nie zawsze może iść w parze z ceną. Produkty Titanium zostały wyróżnione laurem klienta co było niebywałym osiągnięciem 2010 roku. Jesteśmy z tego powodu dumni że jako jedyni z tej branży otrzymaliśmy taki tytuł. Laur klienta za produkty titanium to jakość solidność i zaufanie tysięcy klientów.

   

VEGABOAT 

Firma Eurosat  jest dystrybutorem łódek zanętowych marki VegaBoat oraz TOSLON na rynek europejski. Posiadamy przedstawicielstwa w krajach Europy jak i Azji. Produkty nasze cieszą się coraz większą popularnością wśród odbiorców. Duży nacisk kładziemy na rozwój technologiczny. Posiadamy testerów, którzy każdy nowy produkt sprawdzają w czasie licznych testów w terenie i w warunkach labolatoryjnych. Wszystkie nasze łódki posiadają certyfikaty i atesty. Każdy produkt poddawany jest kontroli.
Zaufała nam czołówka Karpiarzy w Polsce jak i zagranicą. Ze wzgledu na to iż marka VegaBoat powstała z pasji do wędkarstwa, stawiamy na wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo naszych klientów. 

     

PTF POLSKA

Marka PTF Polska została stworzona przez miłośnika ogrodnictwa, który zaprojektował tunel ogrodniczy na podstawie swoich doświadczeń i przemyśleń z hodowli gatunków roślin ciepłolubnych. Produkcja tuneli naszej marki odbywa się w Polsce, dzięki czemu mamy całkowitą kontrolę nad oferowanym produktem oraz zapewniamy wszystkie części zamienne.

Na chwilę obecną produkujemy 15 rodzajów tuneli foliowych oraz szklarni poliwęglanowych i nie mamy zamiaru poprzestać na tych odmianach. Trwają prace i przygotowania nad poszerzeniem oferty tak aby praca w ogrodzie a w szczególności w tunelu foliowym była samą przyjemnością i przynosiła dużo satysfakcji.

        Serdecznie zapraszamy!Słowa kluczowe:

EUROSAT, cb radio, akumulator, radio 2din, tunel, szklarnia, wyciągarka

Warunki sprzedaży

Transakcji dokonujemy w:

Minimalna kwota zamówienia: 250.00zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu za kwotę: 20000.00zł

Czas realizacji zamówienia: do 3 dni


Warunki dostawy i płatności

Kurier GLS pobranie

Waga do [kg] Koszt [zł]
10.00 15.00
30.00 20.00
60.00 40.00
90.00 60.00

Dostępne metody płatności:
  1. Przy odbiorze - brak dodatkowych kosztów

Kurier GLS

Waga do [kg] Koszt [zł]
30.00 15.00

Dostępne metody płatności:
  1. Wpłata na konto - brak dodatkowych kosztów

Odbiór osobisty Imielin

Odbiór osobisty w naszym magazynie w Imielinie po wcześniejszym kontakcie. Płatność gotówką lub kartą na miejscu.

Koszt jest stały i wynosi: 0.00 zł


Dostępne metody płatności:
  1. Wpłata na konto - brak dodatkowych kosztów » Wpłata z góry na konto podane po złożeniu zamówienia.
  2. Gotówka - brak dodatkowych kosztów
  3. Płatność kartą - brak dodatkowych kosztów