News

WAŻNE: Autologowanie wyłączone
W dniu 05.05.2010 wyłączyliśmy automatyczne logowanie przy przechodzeniu z Portalu CHH.pl na poszczególne hurtownie. Obecnie należy logować się w każdej hurtowni internetowej oddzielnie.

Powyższa zmiana była konieczna i jest podyktowana względami bezpieczeństwa.

Funkcja automatycznej rejestracji, którą również tymczasowo wyłączyliśmy zostanie przywrócona w najbliższych dniach po wprowadzeniu kilku poprawek.
Przypominamy również, że autorejestracja jest jedynie funkcją ułatwiającą rejestrację w poszczególnych hurtowniach bez konieczności ręcznego wpisywania danych. Konto założone przez autorejestrację jest takim samym oddzielnym kontem jak w przypadku ręcznej rejestracji na stronie hurtowni. Tak więc wszelkie zmiany w danych, hasłach itd należy wykonywać w każdej hurtowni internetowej oraz Portalu CHH.pl oddzielnie gdyż są to oddzielne strony.
Prosimy zwrócić szczególna uwagę na hasła. Jeżeli dokonali Państwo autorejestracji w którejś z hurtowni a później zmienili hasło w CHH to pomimo, że dotychczas logowanie działało poprawnie poprzez autologowanie to obecnie hasło z CHH nie będzie działało. W danej hurtowni obowiązuje hasło które było w momencie autorejestracji czyli być może inne. Prosimy więc o sprawdzenie logowania w hurtowniach w których jesteście Państwo zarejestrowani i w razie potrzeby skorzystanie z przypomnienia hasła.

Przepraszamy wszystkich za niedogodności spowodowane powyższymi zmianami.

W razie problemów lub pytań prosimy o kontakt poprzez formularz: kliknij tutaj

Obsługa Portalu CHH.pl

Archiwum