News

CHH.pl patron medialnym Lifestyle Expo
  Portal CHH.pl został patronem medialnym międzynarodowych targów Lifestyle Expo w Warszawie.
Lifestyle Expo to cykliczna impreza o charakterze B2B organizowana raz w roku w Europie Środkowo-Wschodniej. Poprzednie edycje odbywały się dwukrotnie w Budapeszcie oraz raz w Moskwie. Każdą z nich odwiedziło ponad 2000 przedsiębiorców. W 2008 roku targi Lifestyle Expo w Budapeszcie przyciągnęły blisko 200 odwiedzających z Polski reprezentujących ponad 120 firm. We wrześniu 2009 targi Lifestyle Expo zostaną po raz pierwszy zorganizowane w Polsce.

 W związku z tym Portal CHH.pl od 21-23.09.2009 będzie honorowym gościem tegorocznych targów, organizowanych w Warszawskim Centrum EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 organizowanych przez Radę Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) oraz Wydział Handlu Zagranicznego i Współpracy Gospodarczej Prowincji Kanton (GD-DOFTEC).

 Oprócz specjalnego pokazu, szerokiej gamy produktów codziennego użytku, Lifestyle Expo przygotowało seminaria dotyczące kwestii związanych z importem towarów oraz współpracą z partnerami z Hongkongu i Chin dla Importerów, hurtowników, dystrybutorów, detalistów, sklepów internetowych i wysyłkowych, agencji reklamowych, sieci handlowych oraz domów towarowych z Europy Środkowo Wschodniej, a także producentów, którzy są zainteresowani nawiązaniem współpracy z firmami z Hongkongu i Prowincji Kanton.

Pozdrawiam Monika Skalbaniok
e-mail: kontakt@chh.pl
tele: 032 205 09 06


Archiwum