News

Nowa oferta BestPOST.pl

Miło nam Cię poinformować, że serwis BestPOST.pl partner logistyczny naszego portalu przygotował specjalną ofertę dla naszych Użytkowników na tanie przesyłki kurierskie i paletowe.

Nie są wymagane żadne umowy oraz żadne limity wysyłek.
Dostępni Przewoźnicy: K-EX, DHL, Poczta Polska.

Portal BestPOST.pl dla użytkowników CHH.pl przygotował specjalne ceny na przesyłki kurierskie - już od 10,40 zł wraz z pobraniem Extra Express K-EX - zwrot środków w przeciągu jednego dnia roboczego za 4,99 zł netto.

Ponadto BestPOST oferuję specjalne ceny na przesyłki paletowe, półpaletowe oraz na paletach przemysłowych  realizowane już od 60 zł.

Każda paleta jest ubezpieczona w cenie do 50 000 zł.

Serwis kurierski BestPOST.pl oferuje wiele unikalnych funkcjonalności i usług jak np:

- Jedna Faktura - jedna zbiorcza faktura generowana na koniec okresu rozliczeniowego wraz z wykazem wysłanych paczek i palet
- Rozbudowany moduł Allegro : usługa Wyślij wiele paczek, możliwość zapisania notatki, czytelny automatyczny sposób oznaczania wysłanych i niewysłanych przesyłek - Prostą ,czytelną i łatwą w użyciu  Książkę adresową.

Aby skorzystać z oferty prosimy zarejestrować się na stronie: http://bestpost.pl/?skelMod=ModUser&register i wpisać w pole "Kod specjalny" hasło - CHH.pl

Rejestracja i użytkowanie serwisu bestpost.pl jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Z poważaniem
Zespół CHH.pl


Archiwum